Hotline 035/285 00 18 Každý pracovný deň od 8.00 - 16.00

O značkách

S viac ako 30 ročnou históriou je dnes Festina Group prestížna medzinárodná spoločnosť špecializovaná na produkciu a distribúciu cenovo dostupných hodiniek, exkluzívnych hodiniek, strojčekov a precíznych súčiastok.

V súčasnej dobe skupina vyrába 6 značiek hodiniek určených pre široký trh (Calypso, Lotus, Festina, Regata, Jaguar a Candino), dve exkluzívne značky (Perrelet a L.Leroy) a dve značky šperkov (Lotus Style a Lotus Silver), aby v plnom rozsahu splnila dopyt spotrebiteľov.

Sídlo skupiny Festina Group sa nachádza v Barcelone, zatiaľ čo hlavné výrobné centrá sú lokalizované vo Švajčiarsku a Španielsku. Pôsobí však vo viac ako 90-tich krajinách sveta na piatich kontinentoch a ročne predá viac ako 5 miliónov hodiniek.

Kvalita výrobkov firmy, vynikajúci pomer hodnota/cena a špeciálna pozornosť venovaná servisu, to všetko prispieva k tomu, že skupina Festina Group je lídrom na mnohých strategických trhoch. Hodinky značiek patriacej pod jej krídla samozrejme nesmú chýbať ani v našom internetovom obchode.

Festina Candino Jaguar Lotus Calypso Lotus Style
×