Viac ako 100 rokov Oris vyrába mechanické hodinky vo Švajčiarsku. Naše hodinky sú čisto mechanické a vyznačujú sa výrazným dizajnom a červeným rotorom, symbolom mechaniky Oris. Hodinky Oris sú tiež známe v spojení so známymi osobnosťami z Formuly 1, potápanie, jazzovej hudby a letectvo, ktoré nosia naše hodinky na svojom zápästí, alebo sa podieľajú na podpore našich jedinečných výtvorov.

MECHANICKÉ MYSLENIE

Oris je jedným z mála hrdinov švajčiarskych hodinárskych značiek, ktorí vytvárajú iba mechanické hodinky. Mechanické hodinky sú objekty krásy, ktoré sú navrhované podľa princípov, ktoré sú odovzdávané po celé generácie a budú rovnako pokračovať aj vo vzdialenej budúcnosti.

UŽ OD ROKU 1904

Sme hrdí na našu dlhú históriu a dedičstvo, na ktorú nikdy nezabúdame, kedykoľvek vyvíjame nové kalibre a nový dizajn hodiniek. Hodinky Oris sú vecou určenú pre mnohoročné použitie a poskytujúce dlhú životnosť.

Značka Swiss Made je chránená zákonom a slúžia ako záruka kvality. Všetky hodinky spoločnosti Oris sú vyrábané vo Švajčiarsku a ich kvalita je riadená podľa najvyšších štandardov počas celého výrobného procesu.

INOVATÍVNE A RÔZNE

Červený rotor je symbolom spoločnosti Oris vyjadrujúce ich High-Mech prístup k výrobe hodiniek. Kedykoľvek uvidíte Červený Rotor, môžete si byť istí, že je vo vnútri originálnych a cenovo dostupných hodiniek Oris, ktoré sú inovatívne, funkčné a navrhnuté tak, aby prinášali potešenie po mnoho rokov.

DUCH NEZÁVISLOSTI

Oris je nezávislá spoločnosť, čo znamená, že dodržiavanie dôležitých hodnôt značky máme stále vo svojich rukách. Tiež to znamená, že sme odhodlaní k efektívnym inováciám a preskúmavanie užitočných funkcií, ktoré chcú a potrebujú naši zákazníci.

JÉRÔME DELAFOSSE

Oris je jedným z celosvetovo známych výrobcov najpraktickejších potápačských hodiniek. To je presne ten dôvod, prečo hodinky Oris používa aj francúzsky profesionálny potápač, dokumentarista a ekológ Jérôme DELAFOSSE

Pre Jérôma DELAFOSSE je oceán všetkým. Svoje detstvo strávil v mestečku Saint-Malu na francúzskom pobreží kde sníval o tom, ako jednoubude skúmať podmorský svet - a keď vyrástol, svoj sen previedol do reality. Ako profesionálny potápač sa Jérôme potápal so žralokmi pod grónskymi ľadovcami, objavil obrie chobotnice pri pobreží Peru a podieľal sa na objave potopeného Kleopatrina paláca v Egypte. Ale to nie je zďaleka všetko. Je tiež nadšeným spisovateľom, fotografom, vedúcim expedíciou a tvorcom dokumentov. Tento Francúz zasvätil svoj život a kariéru zachovanie oceánov, aby ako on hovorí "Vrátil oceánmi aspoň niečo za to, čo mu oceány dali". Jeho zameraním sú žraloky. Po 20 rokoch cestovania svetom a skúmanie tohto mimoriadneho druhu, režíroval Jérôme v roku 2015 dokument Sharks of Wrath, ktorého cieľom je zmeniť vnímanie žralokov ľuďmi a pomáhať zachovať ich znižujúca sa populáciu. Oris zdieľa názory Jérôma na podporu, udržateľnosť a starostlivosť o životné prostredie a s potešením ho víta na palube ako najnovšieho ambasádora.