Autorizovaný servis hodiniek

Prevádzkovateľ e-shopu www.ichrono.sk je výhradným distribútorom hodiniek zo skupiny Festina Group (značky Festina, Lotus, Candino, Jaguar, Kronaby, Calypso, Lotus Style), Frederique Constant, Alpina, Oris, Junghans a Perrelet na Slovensku. Zároveň sme jediný autorizovaný servis hodiniek týchto značiek. Nehovoríme to preto, aby sme sa chválili, ale aby sme vám pomohli. Prečo je to pre vás dôležité?

Autorizovaný servis je tu pre vás najmä v dvoch prípadoch. Pokiaľ ste si hodinky zakúpili u autorizovaného predajcu, je možné ich prípadnú reklamáciu realizovať aj u nás. Taktiež vám poskytneme profesionálny pozáručný servis v prípade, že Vaše hodinky už nie sú v záručnej dobe. Aké výhody má autorizovaný servis? Nielen po výmene batérie, ale aj po každej oprave vyžadujúcej otvorenie puzdra, vykoná náš špecialista tlakovú skúšku (skúšku vodotesnosti). Takto máte záruku, že hodinky budú vodotesné aj po servisnom zásahu. Pri servisných úkonoch využívame len originálne náhradné diely priamo od výrobcu a všetky úkony sa uskutočňujú v súlade s odporúčaniami výrobcu. Sme vybavení najmodernejšou testovacou technikou, našim zákazníkom ponúkame kompletné služby, ktoré zabezpečuje profesionálne zaškolený personál.

Reklamácia hodiniek
Autorizovaný servis môžete využiť vtedy, ak ste si hodinky kúpili u autorizovaného predajcu. A to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. V tom prípade však požadujeme k hodinkám doložiť aj medzinárodný záručný list. Môžete sa na nás obrátiť, ak máte záručný list s pečiatkou, podpisom predajcu a dátumom predaja.

Pozáručný servis
Čo pre vás zabezpečíme v rámci pozáručného servisu:

V prípade potreby konzultácie technického problému sa na nás obráťte telefonicky, e-mailom alebo osobne. Radi vám poskytneme potrebné informácie.

Kde nás nájdete
JANEBA TIME SR s r.o.
Komárňanská 162
947 01 Hurbanovo
Zavolajte nám: 035/2850018 (pondelok-piatok od 7:30 do 16:00)
Napíšte nám: servis@janeba-time.sk