Prečo nakupovať u nás

1. Prispôsobíme náramok obvodu vášho zápästia
Postaráme sa o to, aby vám náramok dokonale sedel. Čo musíte urobiť? Napíšte obvod vášho zápästia do poznámky v objednávke a náš hodinár vám náramok hodiniek zadarmo skráti. Chceme, aby ste z nových hodiniek mali radosť už pri prvom nasadení na ruku.


2. Poradíme vám s výberom
Nie ste si istý, či vám budú hodinky sedieť, kedy vám prídu alebo či ich máme na sklade? Poradíme vám. Kontaktujte nás:
- online chatom (pondelok - piatok od 8:00 do 16:00)
- e-mailom na ichrono@ichrono.sk
- zavolajte nám na 035/285 00 18 (pondelok - piatok od 8:00 do 16:00)


3. Hodinky vám zadarmo doručíme kuriérom 
Nechodíte na poštu, neplatíte za dopravu, je to rýchle a pohodlné. Doprava kuriérom je u nás vždy zadarmo


4. Rezervujte si tovar v našej predajni
Objavili ste v našom e-shope hodinky, ktoré musíte mať? Zavolajte alebo napíšte a my vám ich nezáväzne zarezervujeme v našej kamennej predajni (Chrono – Avion Bratislava). Ak váš model vo vybranej predajni nemáme, ale máme ho skladom, radi vám ho tam zadarmo pošleme.


5. Vyzdvihnite si tovar v predajni 
Objednávku z e-shopu si môžete osobne vyzdvihnúť v jednej z našich predajní (Chrono – Avion Bratislava). Ako dlho to trvá? Ak máme hodinky skladom, pošleme ich okamžite a v kamennej predajni sú pre vás pripravené nasledujúci pracovný deň. Aj táto služba je zadarmo a o zásielke vás budeme informovať SMS správou.


6. Hodinky, ktoré ponúkame, máme skladom 
Nie sme žiadnym prostredníkom, hodinky si kupujete priamo od nás. Produkty, ktoré máme v ponuke, máme skladom. Chcete vidieť, ako vyzerajú hodinky v skutočnosti? Napíšte nám a my vám radi pošleme fotografiu hodiniek na ruke.


7. U nás nájdete najhorúcejšie novinky
Sme výhradným distribútorom hodiniek značiek Festina Group, ORIS, Frederique Constant, Alpina a Junghans. Preto v našej ponuke máme horúce novinky ako prví na Slovensku.