Firma CANDINO je jedným z TOP výrobcov švajčiarskych hodiniek a spája základné hodnoty legendárnej švajčiarskej továrne: pýchu na slávnu tradíciu, maximálny dôraz na kvalitu spracovania a zodpovednosť za výrobok.

CANDINO vďačí za svoj úspech predovšetkým svojej precíznosti a prísnej kontrole kvality, ktorá je vykonávaná s veľkou starostlivosťou. Každá fáza produkcie od počiatočného návrhu, cez výrobu dielov, až po finálnu montáž, prebieha vo vlastnej továrni vo švajčiarskom meste Herbertswill, kde denne opúšťa výrobnú linku viac ako 200 kusov hodiniek. Vlastný tím dizajnérov a inžinierov, moderné výrobné linky a nekompromisné kontrola každého detailu sú aktíva, ktoré spolu s označením "Swiss made" patrí k prednostiam značky CANDINO na európskych trhoch.

Atraktivní design hraje velkou roli při nákupu hodinek, proto jej navrhuje vlastní skupina projektantů, kteří ve svých projektech promýšlejí i ty nejmenší detaily. CANDINO, symbolem i klasických švýcarských hodinek však, nikdy nekopíruje módní trendy, ale naopak se snaží tvorbou vlastního originálního designu tvořit originální nové trendy.