Značka hodiniek JAGUAR bola založená hodinárom Peterom Haasom v roku 1938 vo Švajčiarsku. Vášeň pre presnosť a zmysel pre najjemnejšie detaily boli viac ako 70 rokov pilierom kolekcie hodiniek značky JAGUAR. Značka už od svojich počiatkov kládla dôraz na dokonalosť a výnimočnosť svojich hodiniek.

JAGUAR je švajčiarskej kvalitná značka pre fanúšikov najnáročnejších hodiniek, hľadajúcich kvalitu, exkluzivitu a jedinečnosť. Vášeň pre presnosť a dôkladnosť sú viditeľné v každom detaile hodiniek JAGUAR, vyrobených podľa prísnych štandardov švajčiarskej kvality. Vďaka kvalitnej výrobe, technologickým inováciám a jedinečnému dizajnu každého kusu hodiniek majú každé švajčiarske hodinky JAGUAR punc jedinečnosti.

Jaguar má ideálne podmienky a technológie k navrhovaniu a výrobe kompletných hodiniek, vrátane všetkých ich mechanických častí, čo je jedinečnou konkurenčnou výhodou na trhu. Dedičstvo značky je priebežne obohacované politiku kontinuálneho vývoja nových produktov, čo je jedným zo základných kameňov obchodnej stratégie tejto značky.