, , ,

Vyhrajte krásne dámske hodinky FESTINA SO SWAROVSKI KRYŠTÁLMI!

Jedinečná príležitosť ako sa stať majiteľkou krásnych značkových dámskych hodiniek Festina z najnovšej kolekcie Festina Mademoiselle Swarovski! Nepremárnite ju! Kliknite si na náš Facebooklajknite súťažný príspevok a dole, pod príspevok označte v komentári kamarátku, ktorá miluje trblietavé veci, štýlové doplnky a určite by ju podobné hodinky pod stromčekom potešili! A hodinky môžu byť vaše.

Ježiško sa nie vždy trafí presne do vášho vkusu.. stavte teda na istotu a vyhrajte pre seba darček, ktorý bude dokonalým doplnkom na akúkoľvek príležitosť. Chceme vám urobiť pred Vianocami radosť. Vieme, že zlato je nesmrteľné, naše zákazníčky ho zbožňujú a v kombinácií s kamienkami od šperkárskej legendy akou je Swarovski ide o skutočný skvost.

Model hodiniek Festina Mademoiselle Swarovski F20337 je vo farbe žltého zlata. Oceľový náramok milánskeho typu sa prispôsobí na každé zápästie nakoľko je možné si obvod nastaviť. Vodotesnosť 5ATM vám umožní umyť riad či zľahka zmoknúť bez toho, aby hodinky prestali fungovať. Antialergická ušľachtilá oceľ, z ktorej sú vyrobené, sa bude dlho krásne lesknúť, dokonale doplní každú plesovú róbu, outfit na rande, do práce, či do kina s priateľmi. Ligotavé elegantné zlato robí z hodiniek skutočne univerzálny kúsok, ktorý zladíte s čímkoľvek. Viac informácii o kolekcii, ktorá vznikla spoluprácou značky FESTINA a SWAROVSKI CRYSTALS nájdete na našom blogu TU alebo na našom Facebooku.

Hodinky od španielskej Festiny patria na trhu k najpredávanejším. Tento rok sú novinky mimoriadne vydarené. Páni si prišli na svoje pri športovej kolekcii inšpirovanej cyklistikou – CHRONO BIKE 2017 a tiež pri kolekcii THE ORIGINALS. Tá je jednoznačne pre tento rok našou najpredávanejšou pánskou kolekciou. A nás to vôbec neprekvapuje 😊 Je iná, materiály sú odolné, kvalitné a inovatívne, hodinky majú slušnú vodotesnosť a tie farby sú neskutočné.

Dámy, u vás jednoznačne vyhráva kolekcia MADEMOISELLE SWAROVSKI. A práve zlaté dámske náramkové hodinky z tejto kolekcie môžete v našej predvianočnej súťaži vyhrať. Určite však odporúčame sa zapojiť aj pánom. Nebolo by super, keby vám darček pre vašu milovanú padol priamo do náručia? Bez námahy, čakania v radoch, bez výdavkov? 🙂 A hodinky Festina by jej určite vyrazili dych. To sme si istí. Takže stačí naozaj málo. Kliknite si na náš facebook, označte „Páči sa mi to“ NA SÚŤAŽNÝ PRÍSPEVOK a pod príspevok do komentára označte niekoho, koho možno označiť za „straku“, osobu, ktorá miluje doplnky, šperky a všetko čo sa trbliece a ligoce. A potom už len čakajte či vyžrebujeme práve vás.

Naša súťaž bude prebiehať až do 5. decembra. Výhercu hodiniek Festina Mademoiselle Swarovski F20337/1 v hodnote 149 € zverejníme 6. decembra na našej facebookovej stránke. Určite sa zapojte! Nič vás to nestojí a Mikuláš sa možno rozhodne odmeniť práve vás. Podmienky súťaže nájdete aj TU. Držíme všetkým palce!

2 odpovedí

Nechaj komentár

Chceš sa pridať do diskusie?
Pokojne sa pripojte do diskusie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *