, ,

Hodinky mesiaca november: Váš šampión

Jednoznačne najobľúbenejšími pánskymi hodinkami sa tento mesiac stal červeno-čierny športový krásavec z kolekcie The Originals od španielskej Festiny. Červená farba v kombinácií s čiernou je legendárna a patrí k vašim najobľúbenejším. Čo je na pánskych hodinkách Festina The Originals F20339 to, čo presvedčilo o ich kúpe už desiatky ľudí? Je to kvalitou, dizajnom, funkciami či super cenou? Nás však zaujímalo aj to, čo naši zákazníci riešia predtým, ako sa pre kúpu konkrétnych hodiniek rozhodnú. Z vašich odpovedí sme sa dozvedeli, že pre vás ani zďaleka nie je rozhodujúca iba cena.

S kolekciou pánskych športových hodiniek The Originals prišla Festina v júli tohto roku. Bola plná farieb, netradičná, s neprehliadnuteľnými športovými detailami. Taká, aká vo Festine chýbala už dlho. Vo svojich začiatkoch sa tento hodinársky gigant sústredil práve na produkciu masívnych športových hodiniek, časom sa však v ponuke vyskytlo aj veľa elegantnejších modelov k obleku, slimline-ových kúskov, menej športových chronografov, ktoré sa dali zladiť aj ku košeli. Vy ste si ten rozdiel v ich sortimente všimli 😊 aj preto vás možno tak potešilo keď tento rok prišli s kolekciou, ktorou „sa vrátila Festina ku svojim koreňom“.

Čo riešite vy, páni, predtým, ako si kúpite hodinky? Chcete, aby boli univerzálne, aby boli použiteľné aj keď ste nútení z času na čas vytiahnuť zo skrine oblek. Chcete, aby boli hodinky známej overenej značky, ktorá má na trhu dobré meno a nie je žiadnym nováčikom. Chcete funkcie, ktoré vám možno sčasti nahradia telefón. Ukazovateľ dátumu, dňa v týždni či mesiaca, a pri športe sa zídu aj stopky. Chcete kvalitné materiály. Také, ktoré zvládnu aj vodu, nejaký ten náraz či náhodný pád na zem. Chcete, aby sa príjemné nosili. Máte síce radi, keď majú hodinky svoju váhu, nechcete však, aby vám prekážali pri bežných činnostiach. Chcete sa páčiť. Hodinky sú často jediným doplnkom, aký muži nosia. Tak nech stoja za to. Luxusný vzhľad nie je na škodu. A v dnešnej dobe nechcete ani nič nudné. Nech si ich ľudia všimnú. A v neposlednom rade – nechcete dať za hodinky dve výplaty. Kvalita za rozumnú cenu vždy poteší. Jasné, niečo vás to stáť bude, hodinky sa predsa nekupujú každý deň. Ale s rozumom.

A teraz späť k nášmu tohtomesačnému šampiónovi. Model Festina F20339 je dostupný v šiestich farbách. Ak by sa vám naša víťazná červená zdala príliš odvážna, vyberať môžete aj z pieskovej, kaki, žltej, modrej a čiernej.

Priemer puzdra je 44,80 mm. Ani málo, ani veľa. Na chlapskej ruke je predsa len dosť miesta na kvalitné veľké hodinky. Kožený remienok ja perforovaný, predierkovaný dizajn mu dodáva mimoriadne športovú charizmu á la motorkársky fešák. Podšitý je tenkou vrstvou kože, čo zaručuje príjemné nosenie. Na plávanie síce nie sú hodinky s koženým remienkom práve najvhodnejším doplnkom, pri behu si však čas stopnete bez najmenších problémov. Všeobecne môže byť chronograf veľmi užitočným pomocníkom či už pri športe, alebo v domácnosti pri stopovaní času varenia cestovín alebo inde 😊 Dôležitá informácia! V rámci predvianočnej kampane značky Festina teraz každý náš zákazník, ktorý si kúpi Festiny s chronografom, akými sú aj tieto, dostane ako darček pánsky športový ruksak Festina. Inde ho nekúpite, dostať sa k nemu dá jedine kúpou hodiniek. Ruksak vyzerá TAKTO!

To najlepšie nakoniec. To, čo asi aj mnoho z vás definitívne presvedčilo, že toto sú tie pravé hodinky pre vás. Stoja 149 EUR. Pri značkových športových hodinkách s chronografom sme často zvyknutí na vyššie cena, ktoré sa často šplhajú nad 300 EUR. „Oridžinlsy“ sú už po niekoľkých mesiacoch overenou voľbou mnohých mužov. A na mnohých možno budú čakať aj pod vianočným stromčekom.. či už si ich doprajú sami, alebo presvedčia Ježiška, že skutočne celý rok poslúchali. Ak naše hodinky mesiaca očarili aj vás, prečítajte si o tejto kolekcii viac aj v TOMTO  ČLÁNKU. Ak ste naopak práve plne zaťažení myšlienkami na to, čo darovať vašej partnerke, máme super tip. Určite si prečítajte článok o hodinkách, po ktorých túži srdce 90% našich zákazníčok a potešili by určite aj tú vašu. Vďaka tomu, že sú v súčasnosti najpredávanejšími dámskymi hodinkami na Slovensku získali tiež titul Hodinky mesiaca Verte nám, lepší darček nenájdete. Vyrazenie dychu a blažený úsmev sú zaručené 😊

0 odpovedí

Nechaj komentár

Chceš sa pridať do diskusie?
Pokojne sa pripojte do diskusie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *