Hotline 035/285 00 18 Každý pracovný deň od 8.00 - 16.00

Značka Festina

Moderná, dynamická značka Festina s viac ako storočnou tradíciou, bola založená v roku 1902 vo Švajčiarsku. Snaží sa držať krok so súdobými dizajnérskymi trendmi a využívať najnovšie technologické inovácie. Dlhoročná švajčiarska hodinárska tradícia a španielska podnikavosť dopomohli Festine stať sa jednou z celosvetovo najvýznamnejších značiek na hodinárskom trhu. Hodinkám Festina darovali svoju dôveru milovníci hodiniek už vo viac ako 90-tich krajinách sveta.

Dnes sa doménou značky Festina stáva hlavne výroba moderných hodiniek s elegantne ladenými krivkami. Hodinky Festina sa zaradzujú do dostupnejšej strednej cenovej kategórie, avšak pri zachovaní vysokej kvality produktov. Cieľovou skupinou sú najmä muži a ženy vo veku 18 – 45 rokov.

Festina bola 25 rokov oficiálnou časomierou najznámejších cyklistických pretekov ako Tour de France, Giro d’Italia, Vuelta Espana a každoročne uvádzala na trh modely práve k týmto pretekom. Tie, ale aj mnohé iné, nájdete za dostupné ceny medzi nasledujúcimi produktmi.

Festina Ceramic

×